Рідкісну північнокорейську РСЗВ знищили на фронті Сили оборони України (відео)

13.07.2025   09:50    16

На Куп’янському напрямку фронту знищено рідкісну північнокорейську реактивну систему залпового вогню “Тип-75”. Установка вийшла на вогневу позицію, але була оперативно уражена українським дроном. Про це з посиланням на Першу президентську бригаду Національної гвардії України “Буревій” повідомляє FREEДОМ.

РСЗВ “Тип-75” — це застаріла 107-міліметрова система, розроблена в 1960-х роках, з дальністю вогню до 11 км. Боєприпаси до цієї установки вперше були помічені у квітні 2025 року після удару по 51-му арсеналу Головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ поблизу Киржача в Московській області.

Тоді на опублікованих кадрах було видно велику кількість уламків і нерозірваних ракет цього типу. У червні зразки “Тип-75” уже фіксували під час навчань на російських полігонах.