Прототип електричного Porsche Cayenne помітили на випробуваннях

14.06.2025   22:00    26


Прототип електричного Porsche Cayenne помітили на випробуваннях




Прототип електричного Porsche Cayenne вже проходить дорожні випробування. Майбутня батарейна модифікація кросовера несподівано взяла участь у заїзді British Championship Hillclimb і стала переможцем у своєму класі, встановивши рекорд траси для автомобілів з підвищеною прохідністю.

Останні новини:  Електромобілі в Норвегії зайняли майже 97% ринку: названі найбільш популярні моделі

Експериментальний Cayenne виступав у маскувальній лівреї, стилізованій під електричну тематику. На кузові було розміщено написи Cayenne, виконані у характерних неонових тонах. За кермом автомобіля знаходилася гонщиця Габріела Жилкова, яка виступає за команду Porsche у чемпіонаті Formula-E. Вона змогла пройти підйом у Шелслі-Уолш за 31,28 секунди, перевершивши попередній рекорд траси для кросоверів на понад чотири секунди.

Останні новини:  Renault 5 перетворився на справжній позашляховик

Торік компанія Porsche змінила курс щодо електрифікації сімейства Cayenne. Спочатку в Штутгарті планували відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння майже у всіх моделях, за винятком спорткара 911, вважаючи, що до 2030 до 80 відсотків ринку займатимуть саме електромобілі.

Однак ринкова реальність виявилася іншою. Тепер виробник має намір продовжити розвиток поточного покоління Cayenne з двигуном V8, що стане частиною оновленої стратегії бренду.

Останні новини:  Nissan відкликає автомобілі через несправність двигуна


avtomir.ua