ЄС візьме на себе фінансування Радіо Свобода

21.05.2025   19:41    6

ЄС візьме на себе фінансування Радіо Свобода

Фото: Getty Images

ЄС фінансуватиме Радіо Свобода

Рішення щодо короткострокового фінансування вже узгоджене. Тепер країни блоку мають погодити між собою довгострокове фінансування.

Євросоюз ухвалив рішення щодо фінансування Radio Free Europe/Radio Liberty (Радіо Свобода). Блок вже виділив зі свого бюджету 5,5 мільйонів євро для підтримки мовлення медіа на Кавказі та у Центральній Азії. Про це на пресконференції у вівторок, 20 травня, заявила очільниця європейської дипломатії Кая Каллас.

Останні новини:  Кремль не бачить перешкод для діалогу з США

«Міністри домовилися виділити 5,5 млн євро для фінансування «Радіо Свобода», — сказала вона.

За словами Каллас, Євросоюз «націлений на те, щоб Радіо Свобода продовжувало працювати в сусідніх з Європою країнах, а також на Північному Кавказі та в Центральній Азії.

«Це короткострокове фінансування, тепер країни ЄС мають погодити між собою довгострокове фінансування», — додала вона.

Останні новини:  Путін зустрівся з главою МЗС Ірану

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL) — приватна, незалежна міжнародна інформаційна організація, чиї програми — радіо, Інтернет, телебачення і мобільний зв’язок — охоплюють щотижневу аудиторію в майже 50 мільйонів людей у 23 країнах, включаючи Росію, Україну, Іран, Афганістан, Пакистан, республіки Центральної Азії і Кавказу. Фінансувалася Конгресом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAGM).

Після цього уряд Чехії запропонував ЄС підтримати подальшу роботу американських мовників Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL).

Останні новини:  Азербайджан залишив закритими сухопутні кордони


korrespondent.net