Морпіхи показали видовищну ліквідацію ворожих штурмовиків на Курщині (ВІДЕО)

04.05.2025   15:31    37

Українські воїни продовжують виконувати бойові завдання у Курській області, попри заяви кремлівської пропаганди про нібито повернення регіону під контроль рф.

Про це, зокрема, свідчить відеодобірка, опублікована у суботу, 3 травня, Військово-морськими Силами ЗСУ.

Як повідомляється, на ній зафіксовано роботу бійців 26 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

При цьому, судячи з оприлюднених кадрів, дії українських бійців на цьому напрямку не тільки ефективні, але, часом, призводять до надзвичайно видовищних результатів, як, наприклад, епізод з синхронним підривом двох російських штурмовиків на квадроциклах.

Останні новини:  Мільйони українців живуть за межею бідності: названо суму доходів, яка вказує на зубожіння