
Фото: Getty Images
Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко доручив перенаправити наявні в республіці судноремонтні потужності на виконання робіт для Росії
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив спрямувати наявні у країні судноремонтні потужності на виконання робіт для Російської Федерації. Про це інформує агентство БелТА.
«Росіяни, дякувати їм, молодці, запропонували нам хороший обсяг у літакобудуванні та суднобудуванні — ремонт суден та інше. Малих, невеликих», — сказав Лукашенко у середу під час зустрічі з головою Брестського облвиконкому Петром Пархомчиком.
Він нагадав, що «десь під Гомелем — у Мозирі та Пінську була ремонтна база».
«Ну, здавалося, нам це не треба, не морська держава, щось порізали, щось здали на металобрухт. Якщо є обсяги робіт, люди ще залишилися — треба подумати про те, щоб ми починали роботи і в цьому напрямку», — заявив він.
«Пінський орден «Знак Пошани» суднобудівно-судноремонтний завод» є єдиним у Білорусії підприємством, що здійснює повний цикл суднобудування та судноремонту.