Жирні та липкі “круги” біля плити на підлозі – не проблема, бо знаю, як їх прибрати за 5 хв, не більше

13.04.2025   15:00    198
Жирні плями на кухні — діло звичне. Якщо з плитки їх прибрати не складно, то застарілий жир на підлозі — задача із зірочкою. Та господині винайшли розчини, що впораються з ним на раз-два.

Господині поділилися дієвим розчином, що прибирає липкі сліди жиру на підлозі




Особливо біля плити чи раковини жир осідає непомітно, але дуже вперто. І хоч як старанно господині не намагаються протерти підлогу ганчіркою – ефект залишає бажати кращого. У випадках застарілих плям не допоможуть ані просто вода, ані звичайне миття з милом. Але кмітливі господині не втрачають часу дарма і знайшли ефективні методи очищення покриття.

Останні новини:  6 ароматів для будь-якого випадку, які змусять закохатися в вас

Спершу потрібно враховувати, з якого матеріалу підлога у вас вдома. Якщо це вініл, деревина, плитка чи ламінат – підхід буде трохи відрізнятись. Але головне – всі інгредієнти для приготування мийного розчину знайдуться вдома, і ніякої побутової хімії купувати не доведеться.

Господині поділилися дієвим розчином, що прибирає липкі сліди жиру на підлозі

Для вінілової підлоги ідеально підходить суміш води, оцту, спирту та краплі засобу для миття посуду. Саме така комбінація добре знежирює поверхню, не залишає розводів і не шкодить покриттю. Просто змішуєте одну склянку води з невеликою кількістю оцту (десь чверть склянки), додаєте спирт і кілька крапель миючого засобу – і можна братись до справи.

Останні новини:  Користь меду для волосся: які його властивості допомагають зберегти здоров’я локонів

Якщо ж у вас деревʼяна підлога або плитка, спирт можна не додавати – достатньо води, оцту та миючого засобу. Оцет у невеликій кількості не шкодить деревині, але з жиром справляється добре. Просто ретельно протріть підлогу спочатку губкою і цим розчином, а потім вже ганчіркою.

Господині поділилися дієвим розчином, що прибирає липкі сліди жиру на підлозі

Ламінат вимагає трохи обережнішого підходу, бо він не любить зайвої вологи. Але й тут є рішення – береться така ж базова формула, тільки з трохи більшим вмістом спирту. Спирт швидко випаровується, тому зайва волога не встигає проникнути всередину. Після обробки просто пройтись сухою ганчіркою – і все сяє чистотою.

Останні новини:  Чи зігріє у холод светр виконаний із синтетичних тканин

Найзручніше все змішувати у пляшці з розпилювачем. Це дозволяє рівномірно наносити розчин, не переливати зайвого і не залишати калюж. І ще одна порада: якщо потрібно прибрати жир на великій площі, просто збільшіть кількість інгредієнтів у тій самій пропорції.


noviydoctor.com