Україна придбає 1 млрд кубів газу за гроші ЄБРР

28.04.2025   21:45    48


В Україні запустили нову газову свердловину – у Нафтогазі її вважають дуже продуктивною

Український Нафтогаз підписав угоду про залучення 410 млн євро для термінової закупівлі 1 млрд кубометрів газу. Про це компанія повідомила у понеділок, 28 квітня, пише Кореспондент.

“Нафтогаз залучив кредит Європейського банку реконструкції та розвитку в обсязі 270 млн євро, а також грантове фінансування у розмірі 140 млн євро, надане урядом Норвегії через фонд NORAD. Кошти надійдуть через ЄБРР. Відповідні кредитна та грантова угоди були підписані очільником групи Нафтогаз Романом Чумаком та заступником директора ЄБРР в Україні Марком Магалецьким”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини:  Зеленський може поїхати до Ватикану 18 травня – Reuters

Зазначається, що ці кошти уже доступні для Нафтогазу і будуть спрямовані на імпорт газу.

“Вони дозволять закупити майже 1 млрд куб м газу, що критично важливо для стабільного проходження наступного опалювального сезону, особливо в умовах війни та регулярних атак на нашу енергетичну інфраструктуру”, – заявив Чумак.


inshe.tv

Останні новини:  Зеленський може поїхати до Ватикану 18 травня – Reuters