Чеський автовиробник Skoda поділився першими деталями про кросовер Kodiaq другого покоління, який вже найближчим часом дебютує на індійському ринку. Про це пише видання «Автотема».

Skoda Kodiaq нової генерації отримала сучасну зовнішність з плавнішими лініями, виразною оптикою та фірмовими дизайнерськими акцентами. Інтер’єр став ще преміальнішим: в оздобленні використана коричнева шкіра, мультимедійна система отримала більш якісний дисплец, а панорамний дах додає простору і світла.

Останні новини:  Перетин кордону ускладниться: де діють нові правила

Новинка буде представлена у двох виконаннях. Спортивний варіант Sportline вирізнятиметься чорними декоративними елементами та стильними легкосплавними дисками, тоді як преміальна модифікація Laurin & Klement отримає хромовані акценти та двоколірні колеса, що підкреслюють преміальний статус моделі.

В обох випадках кросовер матиме 188-сильний бензиновий турбомотор TSI об’ємом 2,0 л. Він агрегатується 7-ступінчастою трансмісією DSG, а крутний момент передається на всі чотири колеса.

Новий Skoda Kodiaq побореться за гаманці покупців з такими кросоверами, як Hyundai Tucson і Volkswagen Tiguan. Індійські продажі новинки почнуться вже наступного місяця, але ціни поки що невідомі.

Останні новини:  Сoca-Cola починає випробування водневих вантажівок