«Втікач» Олександр Волошин розсекретив, що вкрали у його будинку у Варшаві

29.03.2025   21:30    287


Скандальний український блогер Олександр Волошин, який виїхав з України минулого року, поділився новими подробицями пограбування його будинку в Польщі. Днями колишній чоловік Анни Трінчер показав фото зі співробітниками поліції та заявив, що у його житло у Варшаві пробралися злодії.

Через день інтернет-зірка в інстаграм-сторіз вирішив розсекретити, що саме забрали злочинці. За словами Волошина, його обікрали на суму понад мільйон гривень. Грабіжники викрали сейф із кабінету блогера, в якому він зберігав цінні речі.

Останні новини:  Переможець Холостячки Олександр Еллерт показав, як “скучив” за Україною: “Ну ви зрозуміли”

Зокрема, Олександр повідомив правоохоронним органам про зникнення грошей (3 тисяч злотих та 5 тисяч доларів), годинника Rolex вартістю 22 тисячі євро та айфону. Крім того, зникли документи на віллу на Балі, яку він здає в оренду, та закордонний паспорт.


ua-novosti.info