Рушники, які після покупки були м’якими та пухнастими, вже через декілька місяців можуть перетворитись на жорстку тканину. Як виявилось, у цьому винні господині, а не тканина низької якості. Ваші повсякденні дії можуть стати причиною низької якості рушників.
Як правильно прати рушники
Перша причина – занадто багато прального порошку. Велика кількість мийного засобу не гарантує чистоту. Гель буде осідати на волокнах і робитиме тканину грубою. Це знижуватиме її здатність якісно вбирати вологу.

Безконтрольне та надмірне відбілювання – наступна причина. Відбілювачі агресивно впливають на структуру матеріалу, а тому волокна починають зношуватись швидше. В результаті рушники рвуться та втрачають колір. Для збереження яскравого кольору краще використовувати кисневий порошок.
Прання після кожного використання – також погана звичка, яка призводить до швидкого зношування тканини. Банні рушники достатньо очищати раз на 4-5 днів, але рушники для рук краще змінювати раз в 1-2 дні.

Переповнена пральна машина у процесі прання – ще одна проблема. Якщо ви хочете заощадити власний час і завантажити барабан “на повну”, то готуйтесь до зворотного ефекту. Речі будуть погано пратись, а бруд і пральний порошок осідатимуть на волокнах.
Кондиціонери також можуть стати причиною проблем. Вони осідають на поверхні тканини, створюючи невидиму плівку. Через це рушники набагато гірше вбирають вологу, а їхня структура стає слизькою. Саме тому краще скоротити використання таких засобів.