Сію розсаду на туалетний папір: за 2 дні все насіння сходить

08.02.2025   12:21    376
За словами досвідчених садівників і городників, посів насіння на розсаду на туалетний папір допоможе збільшити схожість у декілька разів. Розповідаємо детальніше.

Як вирощувати міцну розсаду

Проста хитрість при посіві насіння на розсаду може допомогти значно підвищити врожайність рослин. Так, помідорів, огірків, перцю та інших овочів з вашої грядки буде значно більше, якщо навчитись вирощувати розсаду правильно. Досвідчені городники, які практикують цей метод, запевняють, що все насіння починає сходити вже через два дні. Допомагає в цій справі м’який туалетний папір.

Останні новини:  Як на дачній ділянці можна використовувати чистотіл

Як сіяти насіння на розсаду

Його потрібно скласти у три шари та викласти на дно глибокого контейнера. Приготуйте суміш – до 1 літра води додайте половину чайної ложки аміноцимусу. Засіб забезпечить прискорене проростання посівного матеріалу, яке в цьому розчині потрібно замочити. Цією ж сумішшю потрібно зволожити туалетний папір і розкласти на нього насіння з відстанню одне від одного.

Останні новини:  Через які 4 поширені помилки можна втратити врожай редиски
Експерти розповіли, як правильно сіяти насіння на розсаду, використовуючи туалетний папір

Після цього накрийте місткість поліетиленовим пакетом і помістіть його в захищене від вітру й тепле місце. Якщо кожен крок ви виконали правильно, то вже на другий день почнуть сходити перші паростки, з’явиться коріння. Що робити далі? Потрібно попередньо продезінфікувати окропом ґрунт із пакета, а потім використати його для посадки корінців розсади.

Останні новини:  Розсада томатів витягнулась на підвіконні, як модель на подіумі: 3 методи, що перетворять її у кремезну пані
Експерти розповіли, як правильно сіяти насіння на розсаду, використовуючи туалетний папір

До слова, готовий ґрунт краще ще додатково підгодувати. Розсаду пересадіть у стаканчики по 200 мілілітрів разом із туалетним папером, який залишився на насіння. Зволожуйте ґрунт тим самим розчином, який використовували для пророщення насіння. Таке підживлення легко замінить гній, а також зможе забезпечити рослинам здоровий та активний ріст.





noviydoctor.com