
Фото: Вікіпедія
РФ вдосконалює свою техніку на основі досвіду, здобутого у війні та застосовує її проти країн НАТО
Західні аналітики зазначають, що країни НАТО дедалі частіше стикалися із загрозами російських гібридних атак і диверсій.
Росія активно вдосконалює дрони та засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) на основі досвіду, здобутого у війні проти України. РФ також застосовує новітні технологічні розробки в гібридних операціях проти країн-членів НАТО. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Аналітики зазначають, що у 2024 році країни НАТО дедалі частіше стикалися із загрозами російських гібридних атак і диверсій.
«Повідомлення про спроби країни-члена НАТО протидіяти ймовірним російським розвідувальним дронам підкреслюють потребу в подальшому розвитку оборонних можливостей, адже Росія продовжує використовувати здобутий на полі бою в Україні досвід для створення новітніх технологій», — зазначили аналітики ISW.