Продукти з біотином. 7 причин, чому їх потрібно вживати щодня

12.02.2025   14:00    775

 

Говорячи про причини, що пояснюють важливість вживання продуктів з біотином кожен день, медики відзначають: вони необхідні для здорових функцій обміну речовин, травлення, серцево-судинної системи. Крім того, біотин – головний «вітамін краси».

Які продукти містять біотин? Це кращі джерела тваринної і рослинної їжі з біотином (вітамін В7):

  • печінка
  • яйця
  • лосось
  • сир
  • авокадо
  • малина
  • цвітна капуста
  • цільне зерно.

Німецьке товариство харчування рекомендує вживати щодня 30-60 мкг біотину, повідомляє видання Freundin.

Останні новини:  Фахівці назвали морську рибу, яка може бути небезпечна для здоров’я

Чому потрібно регулярно їсти продукти з біотином: 7 причин. Експерти констатують: організм не накопичує ніяких біотинових резервів, речовина необхідно щодня отримувати ззовні, з їжею.

Підтримує роботу мозку. Біотин відіграє важливу роль у передачі нервових сигналів та активності нейротрансмітерів. Продукти з ним підтримують хорошу пам’ять, захищають від вікової втрати інтелектуальної функції, деменції, хвороби Альцгеймера.

Покращує зовнішність, омолоджує. Коли організму не вистачає біотину, це веде до ламкості, випадання волосся, витончення, сухості, прискореного старіння шкіри.

Останні новини:  Медики: стручкова квасоля знижує ризик розвитку депресії

Стимулює обмін речовин. Вживаючи щодня продукти з біотином, ми не даємо сповільнюватися обміну речовин, що захищає від збільшення ваги. Речовина допомагає перетворювати в енергію глюкозу з вуглеводів, амінокислоти з білків, жирні кислоти з жирних продуктів.

Стабілізує рівень цукру в крові. В7 може допомогти знизити рівень цукру в крові у людей з діабетом. Їжа з ним сприяє здоровому виробленню інсуліну і не викликає коливань глюкози.

Останні новини:  Як прожити довше: озвучено сім «простих порад» для довголіття

Захищає серцево-судинну систему. Біотин робить позитивний вплив на рівень холестерину, завдяки чому знижується ризик запалення міокарда, атеросклерозу, серцевих нападів, інсультів.

Підтримує нормальну функцію щитовидної залози. Вона відповідає за різні стани організму – голод, настрій, рівень енергії.




Допомагає наростити м’язи. Сприяючи регенерації, зміцненню м’язової тканини, біотин також має протизапальну дію, протидіючи болю м’язів і суглобів.


glamour.kyiv.ua