1 раз на 30 днів запускаю цей режим і пральна машинка працює ідеально

07.02.2025   13:40    283
Деякі поради майстрів по догляду за технікою можуть здаватися дивними та зайвими. Проте насправді з ними можна суттєво скоротити частоту та серйозність неполадок.

Майстри пояснили, як правильно доглядати за пральною машиною

Можливо, ви чули про необхідність запускати “порожній цикл” у пралці раз на місяць. І це здається досить дивною порадою. Навіщо даремно витрачати воду, електроенергію та ресурс техніки? Насправді ж це зовсім не шкодить ресурсу, а навпаки його збільшує. Як? Порожній цикл дозволяє прибрати залишки засобів для прання, наліт, який залишається від водопровідної води, та дрібне сміття, яке могло залишитися всередині.

Останні новини:  Астрологиня назвала знаки зодіаку, яким потрібно постійно бути в курсі всіх подій

Запуск програми без одягу при температурі 60°C або вище — це профілактика для техніки. Висока температура розчиняє жирові відкладення, які залишаються після прання спортивних речей або кухонних рушників. Також гаряча вода вимиває дріб’язкове сміття з місць, куди звичайне полоскання не добирається: з-під манжети чи внутрішніх відділень дозатора. Якщо додати трохи лимонної кислоти або спеціального очищувача, ефект буде помітнішим: накип на ТЕНі суттєво зменшиться, а неприємний “вологий” запах зовсім зникне.

Останні новини:  П’ять головних ознак того, що чоловік не впевнений в собі
Майстри пояснили, як правильно доглядати за пральною машиною

Найпоширеніша помилка — чекати, поки машина почне працювати неналежним чином. Наприклад, Коли з’являться сторонні звуки, збільшиться час прання або одяг після циклу буде недостатньо чистим чи погано пахнутиме. Але це означатиме, що проблема вже накопичилася. Профілактичне очищення раз на 30 днів допомагає уникнути таких сценаріїв. Достатньо вибрати день та запустити довгу програму з високою температурою. Навіть якщо здається, що ваша машина працює ідеально, можете не сумніватися, що всередині є що “помити”.




Цей трюк також рятує від засмічених зливних шлангів. Частки бруду, нитки, волосся — усе це з часом осідає в патрубках, зменшуючи пропускну здатність. Після гарячого циклу сміття розм’якшується і випливає разом із водою, а не залишається гнити в системі, що гарно вплине на чистоту одягу та стан пралки.

Останні новини:  Зірки готують випробування: 5 знаків Зодіаку, які отримають цінний урок найближчими днями


noviydoctor.com