Трамп підтвердив, що ніхто не вижив внаслідок авіакатастрофи поблизу Вашингтона

31.01.2025   15:00    681


Трамп підтвердив, що ніхто не вижив внаслідок авіакатастрофи поблизу Вашингтона

Президент США Дональд Трамп заявив, що внаслідок зіткнення пасажирського авіалайнера з військовим гелікоптером біля аеропорту у Вашингтоні ніхто не вижив, звинувативши у трагедії політику адміністрацій Барака Обами і Джо Байдена.

Про це він сказав під час спеціальної пресконференції в четвер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«На жаль, ніхто не вижив», — заявив Трамп у промові щодо авіатрощі в ніч проти четверга.

Останні новини:  Демократи представили законопроєкт щодо зупинення ліквідації USAID

Він зауважив, що впродовж останніх годин тривала «масштабна» пошуково-рятувальна операція, де були задіяні всі наявні ресурси, зокрема, на місцевому й федеральному рівнях, із залученням військових Міноборони та Берегової охорони США.

Трамп назвав авіакатастрофу «трагедією жахливих масштабів» та висловив звинувачення на адресу попередніх адміністрацій, які, за його словами, провадили «жахливу політику».

«Ми повинні мати лише найвищі стандарти для тих, хто працює в нашій авіаційній системі. Я змінив (свого часу – ред.) стандарти Обами з дуже посередніх – у кращих випадках – на дуже чудові», — зазначив Трамп про свій попередній термін на посаді президента. Однак він одразу не пояснив, що саме має на увазі.

Останні новини:  США зупинять допомогу Єгипту, якщо не прийме переселенців з Палестини

«А потім, коли я залишив посаду і прийшов Байден, він змінив їх (стандарти – ред.) на нижчі, ніж будь-коли раніше. Я ставлю безпеку на перше місце. А Обама, Байден і демократи ставлять політику на перше місце», — наголосив Трамп.

У цьому зв’язку він допустив, що в авіакатастрофі відіграла певну роль політика різноманітності, яку відстоюють демократи. Однак коли в нього запитали, як він дізнався, що різноманітність спричинила зіткнення в повітрі, Трамп відповів: «Це просто могло статися». Він додав, що його адміністрація в цьому зв’язку запроваджує вищі стандарти.

Останні новини:  На переговорах з королем Йорданії Трамп наполягав на своєму плані освоєння Гази

Фото: Andrew Harnik/Getty Images


ukrinform.ua