Росіяни вперше з 2014 року потратили рекордну суму за кордоном

24.01.2025   07:00    708

Росіяни вперше з 2014 року потратили рекордну суму за кордоном

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото)

Торік імпорт послуг за статтею «поїздки» становив 37,8 млрд доларів — це максимальний результат за останні 11 років.

Росіяни, незважаючи на зростання ізоляції своєї країни, нарощують витрати за кордоном. Торік імпорт послуг за статтею «поїздки» становив 37,8 млрд доларів. Це максимальний результат з 2014 року, коли імпорт становив 50,4 млрд доларів. Про це з посиланням на інформацію російського центробанку повідомляє видання The Moscow Times.

Останні новини:  У Росії на танкері сталися вибухи

За цією статтею враховуються витрати фізичних осіб на придбання товарів і послуг на території інших країн для власних потреб або безоплатної передачі іншим особам. Насамперед мова про туризм.

За даними Асоціації туроператорів РФ, росіяни в тому році з’їздили у 14 млн туристичних поїздок за кордон, включаючи діловий туризм – на конференції та виставки. Це на 17% більше, ніж у 2023 році. Тоді росіяни витратили за кордоном 34,4 млрд доларів, за рік ці витрати збільшились на 10%.

Більшість продажів закордонних турів — 85% — за рік припало на п’ять країн: Туреччину, Єгипет, ОАЕ, Таїланд та Китай.

Останні новини:  Вперед у минуле: Business Insider пояснив, що буде з армією РФ після війни

Серед інших популярних у росіян напрямів – Куба, Шрі-Ланка, В’єтнам, Мальдіви та Індонезія.


korrespondent.net