5 порад для тих, хто хоче завести курей

03.01.2025   14:20    361
Мрієте про власних курей? Тоді одразу розберіться у всіх особливостях птахівництва. Завдяки порадам досвідчених господарів ви зможете досягнути чудового результату в цій справі.

Фермери пояснили, як розпочати розведення курей без помилок

Багато новачків вважають птахівництво дуже простим. Але тільки до того моменту, коли зустрінуться з його особливостями та труднощами. Без належної підготовки ви не будете раді тому, що завели курей. Тому варто приділити цьому особливу увагу та відповідний час.

Спочатку треба визначитися з породою. Одні кури вирощуються для м’яса, інші — для яєць, а ще є декоративні. Що? Декоративні кури? Саме так. Припустимо, ви не хочете возитися з патранням та обробкою курки самостійно, а яйця можете купити в магазині. Або ж ви є вегетаріанцем, який просто любить цих гарних птахів. Тоді можна взяти декоративних курей.

Останні новини:  Поради психолога: як спілкуватися з людиною, яка постійно скаржиться
Фермери пояснили, як розпочати розведення курей без помилок

Але незалежно від вибору вам доведеться зробити гарний курник. Можна будувати його з нуля або організувати в наявному хліві. Обов’язково перевірте його на наявність недоліків. Протяги, погана теплоізоляція, неякісне чи повністю відсутнє освітлення — все це не сподобається птиці. Також не забувайте про необхідність вигулу. Якщо не хочете, щоб кури вільно бігали по ділянці, то можете зробити загородження біля курника, де вони зможуть ходити.

Пам’ятайте, що за курником треба регулярно доглядати, щоб уникнути поширення інфекція. Здоров’я курей важливе для їхньої продуктивності. Тож треба дбати про належні умови та перевіряти курей на наявність паразитів та ознаки хвороб. За потреби лікуйте птицю.

Останні новини:  Як відіпрати брудні місця на куртці
Фермери пояснили, як розпочати розведення курей без помилок

Годівля курей є дуже важливою. Недостатньо просто насипати зерна. Птиця має отримувати багато вітамінів та мінералів, які можна давати у вигляді спеціальних добавок. Також курям треба зелень. І, звісно ж, треба забезпечити постійний доступ до чистої води.




Птахівництво без попереднього досвіду може бути складним. Тому краще не брати одразу ж багато курей. Починайте з 5-10 голів, щоб зрозуміти особливості догляду та складнощі, виправити те, що зроблено неналежним чином. А тоді, якщо ще буде бажання, можна купити ще курей чи курчат.

Останні новини:  Як швидко прочистити раковину на кухні за допомогою простих засобів


noviydoctor.com