Ізраїль звільнив 90 ув'язнених в рамках угоди з ХАМАС

20.01.2025   19:45    243

Ізраїль звільнив 90 ув язнених в рамках угоди з ХАМАС

Фото: АР

Ізраїль звільнив 90 палестинських в’язнів у межах угоди з рухом ХАМАС про звільнення заручників

Палестинських ув’язнених перевезли з різних в’язниць країни до в’язниці Офер, розташованої поблизу Єрусалима. Там вони пройшли перевірку безпеки, ідентифікації та медичний огляд.

Ізраїль звільнив першу групу з 90 палестинських ув’язнених у рамках угоди з ХАМАС. Про це у понеділок, 20 січня, повідомляє Times of Israel з посиланням на ізраїльське управління в’язниць.

У списку звільнених — 69 жінок та одна неповнолітня дівчина. Крім того, з в’язниці випустили 12 чоловіків та вісім юнаків, які не досягли 18 років. Цих людей раніше засудили до злочинів проти безпеки Ізраїлю.

Останні новини:  У Болівії автобус впав з 800-метрової висоти: десятки загиблих

Перед визволенням правоохоронці перевірили ув’язнених, вони пройшли медичне обстеження.

78 із них — жителі Західного берега, їх відпустили на КПП у населеному пункті Бейтунія. Інші є мешканцям Східного Єрусалиму.

Канцелярія прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу раніше підтвердила звільнення трьох ізраїльських жінок, які перебували в полоні в Газі 470 днів. Звільнені жінки — Ромі Гонен (24 роки), Емілі Дамарі (28 років) і Дорон Штайнбрехер (31 рік). Вони були зустрінуті ізраїльськими військовими та під їхнім супроводом доставлені до території Ізраїлю.

korrespondent.net

Останні новини:  В Італії на нафтовому танкері пролунали вибухи