Ексклюзив за $4,8 мільйона: на продаж виставили суперкар чемпіона "Формули-1"

19.01.2025   09:00    199
Ferrari Enzo, Ferrari Enzo 2004, суперкар Ferrari, Дженсон Баттон
Ferrari Enzo належав чемпіону «Формули-1» Дженсону Баттону

 

Ferrari Enzo — знаменитий лімітований суперкар, створений за участі Міхаеля Шумахера. Його 660-сильний V12 дозволяє розганятися до 100 км/год за 3,4 с і розвивати 350 км/год.

У Великій Британії продають суперкар Ferrari Enzo 2004 року. За раритетне авто планують отримати 3,95 мільйона фунтів стерлінгів ($4,8 млн). Про це повідомляє сайт Autoevolution.

Останні новини:  Subaru Forester отримав нову гібридну установку
феррарі енцо, Ferrari Enzo, Ferrari Enzo 2004, суперкар Ferrari, Дженсон Баттон Fullscreen
Усього випустили лише 400 Ferrari Enzo

Цей Ferrari Enzo належав зірковому пілоту «Формули-1» Дженсону Баттону. Гонщик придбав авто у 2009 році – відсвяткував таким чином своє чемпіонство. Однак вже в 2010 році він продав суперкар.




Дженсон Баттон має чималу колекцію суперкарів, у якій є Bugatti Veyron та McLaren P1. Утім, про Enzo мало хто знав, адже пілот ніколи не виступав за Ferrari, а тому тримав покупку в секреті.

Останні новини:  Cadillac тестує новий спортивний кросовер Optiq-V
Ferrari Enzo, Ferrari Enzo 2004, суперкар Ferrari, Дженсон Баттон Fullscreen
Пробіг авто становить усього 1837 км

Купе Ferrari Enzo чудово збереглося. Пробіг автомобіля становить усього 1837 км, тобто це ще й капсула часу.

Крім того, висока ціна Ferrari Enzo обумовлена, що це дуже рідкісна модель. Усього виготовлено лише 400 таких купе, а в розробці моделі брав участь інший зірковий пілот «Формули-1» — Міхаель Шумахер.

Останні новини:  Львівська ОВА передала ЗСУ бронеавтомобілі «Новатор 2»
ferrari v12, Ferrari Enzo, Ferrari Enzo 2004, суперкар Ferrari, Дженсон Баттон Fullscreen
Суперкар оснащений 660-сильним V12

Суперкар Ferrari Enzo оснащений високооборотним 6,0-літровим V12 потужністю 660 к. с. Він здатен розігнатися до 100 км/год за 3,4 с і розвинути 350 км/год.

Між іншим, нещодавно механік із СТО розбив колекційний Ferrari F40 за $2,5 мільйона.


focus.ua