Друга за ніч: у РФ спалахнула ще одна нафтобаза (ВІДЕО)

18.01.2025   21:46    709

Друга за ніч: у РФ спалахнула ще одна нафтобаза

Фото: архівне фото

Пожежа на нафтобазі

У Тульській області Росії внаслідок атаки безпілотників сталася пожежа на нафтобазі та заводі. Точних даних що саме горить, наразі немає, але відео ефектні.

У ніч проти суботи, 18 січня, у місті Узлова Тульської області РФ безпілотники атакували нафтобазу, склади та завод. Внаслідок атаки сталися пожежі, повідомляють російські Telegram-канали.

Останні новини:  На Запорізькому напрямку захисники завдали удар по укриттям противника (ВІДЕО)

Серед об’єктів, які уразили БПЛА — підприємство в районі станції Дедилове, повідомляє канал SHOT. Він наводить слова очевидців, які заявили, що вибухи почалися в районі 1:30 ночі (0:30 за Києвом), всього було чути понад 10 гучних «хлопків». Після цього в районі промислових об’єктів з’явилася вогняна заграва та дим.

Останні новини:  Бійці полку «Ахіллес» уразили два танки та ББМ росіян на Харківщині (ВІДЕО)

Канал ВЧК-ОГПУ пише про «склади» поблизу станції Дедилове, де спалахнула пожежа.

Окрім того, дрони уразили завод у місті Узлова. За деякими непідтвердженими даними, йдеться про хімічний завод Пластик.

Також поблизу Узлової внаслідок атаки спалахнула нафтобаза. У соцмережах пишуть, що ймовірно, йдеться про нафтобазу 8 Березня Росрезерву.

На усіх об’єктах, за даними соцмереж, спалахнули пожежі.

Останні новини:  “Шершні Довбуша” успішно полюють на окупантів з дронів. ВІДЕО






korrespondent.net