Сусідка-квітникарка пояснила, чому мої квіти “чахнуть”

Вчора,   11:31    147
Деякі господині захоплюються процесом догляду за кімнатними рослинами , і починають поливати їх ледь не щодня. Квітникарі кажуть, що так краще не робити, якщо хочете мати гарні рослини.

Квітникарі розповіли, як часто треба поливати кімнатні рослини

Якщо ваші улюблені кімнатні рослини почали виглядати не так, як раніше: листя пожовкло, стебла зів’яли, а квіточок і на горизонті не видно, значить діло в догляді. Багато господинь не притримуються правил поливу, роблять це інтуїтивно, часто і потроху, а в цьому і полягає помилка. Режим і регулярність – запорука вдалого вирощування здорових рослин.

Останні новини:  Які квіти можна садити поруч із трояндами, а які не варто

Коли ми поливаємо квіти невеликими порціями води, волога досягає лише верхнього шару ґрунту. Коріння, розташоване глибше, не отримує необхідної кількості води. Це призводить до того, що рослина починає чахнути від нестачі вологи, навіть якщо верхній шар ґрунту здається вологим.

Квітникарі розповіли, як часто треба поливати кімнатні рослини

Поливати квіти потрібно у міру потреби. Найкраще робити це тоді, коли верхній шар ґрунту підсохне приблизно 2 сантиметри. Замість частих і невеликих порцій води, поливайте квіти рясно, щоб вода просочила весь ґрунт до коренів. Після поливу обов’язково зливайте зайву воду з піддону, щоб уникнути застою води – так радять квітникарі з досвідом.

Останні новини:  Ці п’ять рослин не терплять перегній: поради садівникам та дачникам

Залежно від пори року, потреби рослин у воді змінюються. Влітку поливайте їх частіше, взимку – рідше, адже у холодну пору року рослини уповільнюють своє зростання і споживають менше води. Спостерігайте за тим, який вигляд мають ваші домашні “улюбленці” у горщиках, адже зовнішній вигляд завжди говорить сам за себе.

Квітникарі розповіли, як часто треба поливати кімнатні рослини

На рослини впливає і якість води.  Використовуйте лише відстояну воду кімнатної температури. Вода з-під крану містить хлор, який може нашкодити всім живим організмам. Якщо під рукою не виявилося відстояної води, можете взяти очищену. Але запам’ятайте, що вода з крану зовсім не годиться для поливу.




Не бійтесь поливати рослини рясно, головне – правильно визначити потребу у воді для кожної квітки. Враховуючи ці нюанси в догляді за домашнім садом, ви забезпечите своїм зеленим улюбленцям здоровий ріст і гарний вигляд. Користуйтеся порадами від нашої редакції, щоб вдома не було жодного “чахлика”.

Останні новини:  Городні і садові рослини, для яких використання попелу заборонено


noviydoctor.com