Взимку за рослинами потрібен менший догляд, ніж в інші сезони та в період цвітіння. Проте це не означає, що герань просто собі стоїть в кутку та її ніхто не рухає. Від зміни мікроклімату, сухості повітря, пониженій вологості у рослини може почати сохнути листя. Щоб не погіршити стан рослини, потрібно знати, чого не треба робити в таких випадках.
Темний кут. Не ставте герань чи пеларгонію в темне місце. Цій рослині потрібно світло. Якщо ви хочете спостерігати за розвитком рослини та бутонізацією, тоді їй потрібно не менше 12 годин світлового режиму. Взимку потреба у цьому факторі зберігається.
Тепла кімната. Не ставте герань в теплу кімнату з батареями. Якщо температура буде підійматися до 25-27 градусів, рослина почне сохнути. Оптимально, щоб було не вище за +20 градусів. При потребі провітрюйте частіше приміщення. Щоб уникнути перепадів температури при відкритому вікні або балконі, прикрийте рослиною.
Часті поливи. Взимку потрібно зменшувати кількість поливів. Тримати в абсолютній сухості не треба, але й часто поливати також. Герань не любить часті поливи. Було б непогано в кімнаті періодично включати зволожувач повітря. Так підтримувався би рівень вологи, але без потреби частих поливів.