Це перший серійний Aston Martin, який здатний їхати на одній лише електротязі, щоправда, запас ходу в такому режимі становить лише 14 кілометрів, а максимальна швидкість не перевищує 140 кілометрів. ДВЗ у складі гібридної силової установки розвиває 828 кінських сил, один електромотор інтегрований у восьмиступеневий “робот”, а ще два приводять у рух передні колеса.
Aston Martin Valhalla довго перебував у розробці – тільки на тести і випробування у компанії пішло п’ять років. Але ось нарешті новинку представили офіційно і оголосили, що виробництво розпочнеться в другому кварталі 2025 року. Загалом буде побудовано 999 екземплярів Valhalla.
У супергібрида одразу кілька особливостей. Наприклад, два електродвигуни встановлені на передній осі і відповідають не тільки за повний привід і векторизацію тяги, а й виконують роль реверсу – традиційної задньої передачі у Valhalla немає. Немає і механічного зв’язку між агрегатами для передніх і задніх коліс, синхронізацію забезпечує електронна система IVC (Integrated Vehicle Dynamic Control), вона ж змінює налаштування рульового управління, підвіски і гальм залежно від обраного режиму руху. Пресетів кілька, включно з суто електричним, Sport, Sport+ і перегоновий Race, в якому деактивуються системи стабілізації.
У створенні Valhalla активно брав участь дворазовий чемпіон Формули-1 Фернандо Алонсо і канадський пілот Ленс Стролл, а тому деякі рішення були запозичені у формульних болідів. Суперкар оснастили регульованим переднім сплітером і висувним антикрилом, яке змінює кут атаки і працює як повітряне гальмо. В Aston Martin заявляють, що на швидкості 240 кілометрів на годину активні аеродинамічні елементи генерують притискну силу близько 600 кілограмів.
З іншого оснащення заявлені вуглець-керамічні диски діаметром 410 міліметрів спереду і 290 міліметрів ззаду, а також гальмівні супорти Brembo.