Наша дієта та спосіб життя є найпотужнішими інструментами для здоров’я, краси та довголіття.
На наше здоров’я можуть негативно впливати різні способи, але коли справа доходить до лікування та профілактики, відповіддю на багато станів завжди є здорове, збалансоване харчування.
Дієта, яка підтримує здорове старіння всередині та зовні, повинна оптимізувати споживання поживних речовин, щоб забезпечити достаток поживних речовин для всіх функцій організму.
Їжте достатньо білка
Білок забезпечує будівельні блоки всім процесів організму.
Він містить амінокислоти, з яких складаються наші гормони, ферменти, імунна система та структурні тканини. Після 40 років м’язова маса починає знижуватися, а втрата м’язової маси безпосередньо пов’язана з погіршенням здоров’я та благополуччя у пізнішому віці.
Підтримуйте споживання білка для підтримки м’язової маси, вживаючи високоякісне органічне м’ясо, рибу, яйця і молочні продукти, вирощені на траві, або вимочені або пророщені боби і сочевицю, а також різні горіхи і насіння, у тому числі білкову порцію. з кожним прийомом їжі.
Дотримуйтесь дієти, багатої на барвисті цілісні продукти
Антиоксиданти – це поживні речовини, які захищають як шкіру, так і внутрішні органи від руйнівної дії старіння.
«Продукти, багаті на антиоксиданти, включають барвисті фрукти та овочі, особливо ягоди, гранат, яблуко та червону цибулю, зелений чай, темний шоколад, овочі сімейства хрестоцвітих, боби».
Зосередьтеся на поживних речовинах для здоров’я шкіри
«Ми всі хочемо старіти витончено як зовні, так і всередині. Поживні речовини, які особливо допомагають зробити шкіру здоровою та сяючою, включають вітаміни А, С та Е, біотин, цинк, селен, жири омега-3 та колаген».
Барвисті фрукти, перець і помідори багаті на антиоксиданти і вітамін С, а вітамін Е найкраще отримувати з горіхів, насіння, авокадо та оливкової олії.
Найкращими джерелами вітаміну А та амінокислот, що покращують зовнішній вигляд, є продукти тваринного походження, такі як органічні молочні продукти, яйця, вирощені на пасовищах, м’ясо трав’яної відгодівлі, м’ясні субпродукти та бульйон кісток.