Живці пускають корені за 5 годин: відкрила диво-засіб

Сьогодні,   17:12    118
Вкоренити живці буває непросто. Про це знають багато дачників, городників та господинь. Та існує простий та копійаний засіб, який підстогує живці.

Городники розповіли, як швидко вкоренити живці

Відмінним засобом для стимуляції росту коріння у живців є простий гумат. Як гумат калію, так і гумат натрію стануть незамінними засобами, що вже за кілька годин після занурення живця в розчин, наситять його цілющими речовинами та сприятимуть швидкому відрощуванню нових коренів з дуже високим відсотком приживання.

Останні новини:  Досвідчені городники розкрили “секрети” вирощування гороху

Таким розчином можна поливати та обприскувати фруктові та плодові дерева, кімнатні рослини й інші культури. Гумат допоможе врятувати рослини під час перепадів температур, оскільки є потужним антистресовим засобом і чудово поєднується з іншими добривами та мікроелементами. Якщо ви помічаєте, що насіння не проростає, особливо це стосується перцю, можна замочити його в гуматі натрію або калію на кілька годин, і результат буде значно кращим.

Для живцювання потрібно змішати 1-2 краплі гумату калію або натрію на один літр води, ретельно перемішати розчин і занурити туди живці на глибину 2-3 частини від їхньої довжини. Залиште їх у розчині на 24 години, після чого переставте у звичайну воду й дочекайтеся відповідного моменту для пересадки живців з корінням у відкритий ґрунт.

Останні новини:  7 рослин, які можна занапастити, всього лише піджививши попелом
Городники розповіли, як швидко вкоренити живці

Цей момент має настати найближчим часом. Якщо після живцювання залишилося небагато гумату, його можна використати для пересадки рослин. Гумати допоможуть швидко прижитися на новому місці, і рослини буквально оживуть на очах.




Як бачите, все дуже-дуже просто. Та повірте, що використання гумату калію для вкорінення живців працює просто безвідмовно. Це бюджетний та неймовірно ефективний засіб. Обов’язково спробуйте і переконайтеся самі. А ми бажаємо вам успіхів!

Останні новини:  Три причини, чому треба робити сівозміну


noviydoctor.com