Прості способи приховати слід від поцілунку на шиї

09.11.2024   14:20    15

Якщо у вас чутлива шкіра, то коли в пориві пристрасті вас хтось цілує в шию, де шкіра тонка і ніжна, на ній може залишитися слід. Як замазати засмокт — розповімо прямо зараз.

Чому з’являються сліди від поцілунків

Перш ніж зрозуміти, як замаскувати слід, давайте розберемося, звідки він узагалі береться. За своєю суттю засмокт — це синяк (гематома). І залишити його, до речі, можна де завгодно: наприклад, на руці або на талії.

Шия — найпопулярніша ділянка лише тому, що це досить поширене місце для поцілунків. А ще тут дуже тонка шкіра, яка легше піддається різного роду впливам.

До речі, якщо у вас в цілому чутлива шкіра, на якій легко з’являються синці, ви точно знайомі з цим явищем не з чуток. Хороша новина: це ніяк не впливає на ваше здоров’я. Погана новина: виглядати це може не дуже, тому давайте вже перейдемо до другого пункту.

Останні новини:  Як вичистити ручки кухонної плити за допомогою всього двох засобів

Як приховати слід від поцілунку

Кажуть, що заховати засмокт на шиї або де завгодно ще може допомогти така порада, як “прикладіть шматочок льоду на кілька хвилин” або зубна паста і зубний порошок. Але ми експериментувати не радили б, якщо тільки це не светр із високим горлом чи аптечні мазі. Тому що для всього іншого була придумана косметика. Отже, як замазати засмокт на шиї?

Є кілька способів маскування, і всі вони хороші, тому вибирайте будь-який:

Останні новини:  Секрет “вічного” цвітіння пеларгоній розкрито: 100% ефективний спосіб укорінення живців навіть восени

1. Щільний тональний крем. Найпростіший спосіб, як замаскувати засмокт на шиї, це звичайний тон. Інша справа, що вам знадобиться саме крем, а не флюїд чи bb-крем, тому що натуральність і напівпрозора шкіра нам тут якраз не потрібні. Порада: шукайте стійкі варіанти (ті, що використовують для зйомок) і з найдрібнішим шиммером у складі (частинки будуть відбивати світло і зроблять шкіру ідеальною).

2. Консилер. Позбутися від засмокту можна і за допомогою звичайного консилера. Тільки не забудьте розтушувати краї маленьким пензликом, щоб не привертати до зони додаткову увагу. А ще — припудрить шкіру зверху, щоб “маска” трималася довше.

3. Рожевий коректор. Ці засоби теж іноді називають консилерами, але нам у цілому без різниці, тому що найважливіше тут — колір. Рожевий або червоний традиційно перекриває синій і блакитний, тому синяву під очима рекомендують зафарбовувати саме продуктами цього кольору. Перекрийте проблемну область і не забудьте зверху обережно пройтися тональником. Готово.




4. Помада. Несподіваною (і, до речі, пов’язаною з попереднім пунктом) відповіддю на питання, як зафарбувати засмокт, може стати червона помада. Блогери взагалі використовують її під очі, демонструючи дивовижні результати. Але через важку текстуру та олію у складі так краще не робити. А ось щоб прибрати засмокт — можна, особливо якщо більше нічого під рукою немає.

Останні новини:  Підслухала у черзі за молоком, для чого кмітливі господині відварюють волоські горіхи – я була здивована