Пеларгонія, герань і просто красуня – цю кімнатну рослину називають по-різному, але вона справжня улюблениця серед квітникарів. Проте, з настанням холодів багато домашніх садівників намагаються добитись цвітіння від цієї літньої рослини за допомогою будь-якого підживлення.
З геранню потрібно поводитись зовсім по-іншому, адже для неї існують окремі правила. Експерти розповідають, що правильна підготовка до зимівлі гарантує, що навесні на вашому підвіконні буде рости неймовірно красива рослина, яка ще й цвітінням порадує.
Підготовка герані до зимівлі
Герані в осінньо-зимовий період потрібне правильне освітлення й температура на підвіконні. Горщик має стояти на максимально сонячній стороні. А ось оптимальна температура для рослини – всього 5-10 градусів вище нуля. Що стосується поливу, то він має бути помірним. У грудні поливайте герань лише раз на місяць, а в січні – раз на два тижні. В лютому поверніться до звичного режиму поливу.
Обрізання та прищипування теж важливі. Перш ніж відправити пеларгонію у зимову сплячку, її потрібно підрізати. Квітами, які ростуть у кімнаті, потрібно провести обережну обрізку. Занесеним з вулиці рослинам проведіть повну обрізку.
Крім того, експерти радять регулярно прищипувати верхівки квітки для формування красивої форми куща. Не забувайте слідкувати і за шкідниками та регулярно провітрювати приміщення, в якому стоїть квітка. Це потрібно для того, аби запобігти хворобам. Дотримуючись цих простих правил, ви можете наступного року отримати естетичне задоволення від цвітіння рослини.