Перша леді Бразилії послала Ілона Маска

Сьогодні,   09:36    4222

Перша леді Бразилії Джанджа Лула да Сілва послала американського мільярдера Ілона Маска до дідька на заході G20 у Ріо-де-Жанейро під час промови про потребу регулювати соцмережі для подолання дезінформації

Про це пише Reuters.

На выборах президента Бразилии победил бывший президент Лула да Силва

Під час промови бразильської першої леді у залі пролунав звуковий сигнал корабля, і жінка пожартувала: «Мені здається, це Ілон Маск».

Потім вона додала: «Я тебе не боюся, йди до дідька, Ілоне Маску».

Своєю чергою американський мільярдер відреагував на це, зробивши репост у соцмережі X відео, де Джанджа Лула да Сілва говорить ці слова. Маск коротко прокоментував: «Лол», що в американському сленгу означає  сміх або жартівлива реакція в текстових повідомленнях чи онлайн-спілкуванні.

Що передувало




8 квітня суддя Верховного суду Бразилії Александре де Мораес розпочав розслідування щодо того, чи перешкоджав Ілон Маск правосуддю на тлі конфлікту з мільярдером через його соціальну мережу X.

Уже 30 серпня суд Бразилії ухвалив рішення, що робота соцмережі X у країні має бути припинена негайно та цілком.

Останні новини:  У росії вчителі одягли шапочки з фольги для захисту від НАТО

У вересні верховний суддя зняв блокування з банківських рахунків компаній Starlink та Х, що належать американському мільярдеру Ілону Маску, а пізніше стягнув близько $3,3 млн із банківських рахунків Х та Starlink для сплати штрафів.

Згодом стало відомо, що Ілон Макс погодився виконати умови Верховного суду Бразилії, щоб розблокувати доступ до соцмережі та призначив представника X у країні.

27 вересня бразильський суд постановив, що X все ще має сплатити понад 5 млн доларів у вигляді штрафів, перш ніж отримати дозвіл відновити роботу в країні.

Останні новини:  Робітники випадково відремонтували кухню не в тому будинку: як відреагувала господиня

Бразильський Верховний суд стверджувала, що компанія Х заплатила штрафи для відновлення своєї роботи в країні на неправильний рахунок. Проте вже 9 жовтня суддя Верховного суду Бразилії постановив, що роботу Х можна відновити.