Заборонене добриво для плодових дерев восени

13.10.2024   14:21    14
У жовтні не можна використовувати деякі з добрив, адже вони не дадуть бажаного результату. До плодових дерев восени потрібно ставитись з особливою уважністю.

Які добрива краще не вносити під плодові дерева

Після збору врожаю кожному дачнику й садівнику хочеться відновити родючість свого ґрунту. Саме тому вони вносять до нього різні мінеральні та органічні добрива. Експерти запевняють, що існують рекомендовані та заборонені осінні підкормки, коли мова йде про жовтневий догляд за грядкою.

Останні новини:  Садівники пояснили, чому не треба поспішати висаджувати магазинні саджанці троянд

Які добрива не можна деревам

Зазвичай восени дачники використовують саме осінні добрива, які повільно розчиняються та довго залишаються у складі ділянки. До таких належить суперфосфат, доломітове борошно. Спершу вони повинні поступово розчинитись у ґрунті, а потім починають діяти. Зазвичай їхній ефект видно близько через рік після внесення.

Експерти назвали заборонені для плодових дерев добрива восени – вони погіршать врожайність

Не варто вносити азотні добрива на ділянці восени. Мова йде про мінеральні підкормки, як от, наприклад, карбамід або сечовина, селітра або органічні варіанти – компост і перегній. Азотні добрива восени почнуть стимулювати ріст рослин, через що молоді паростки загинуть взимку.

Тепла осінь та м’яка зима можуть розбудити бруньки, а дія добрив тільки покращить новий ріст. У результаті в періоди різких заморозків рослини почнуть підмерзати та втрачати сили. Саме тому не використовуйте азотні добрива восени – ні мінеральні, ні органічні.

Останні новини:  Чому не треба зрізати лілії після завершення цвітіння
Експерти назвали заборонені для плодових дерев добрива восени – вони погіршать врожайністьЕксперти назвали заборонені для плодових дерев добрива восени – вони погіршать врожайність

Виникають питання, коли ми згадуємо, що наші предки з давніх часів обкладали дерева перегноєм на зиму. Пояснити це дуже просто – так вони робили тільки пізно восени, коли ґрунт схопився морозом, а дерева давно скинули листя. Це є гарантією, що рослина пішла в сплячку, а тому не почне проростати.





noviydoctor.com

Останні новини:  Не всі знають коли поливати кімнатні рослини – вранці чи ввечері