Кожній рослині хочеться отримувати певну кількість уваги. За деякими квітками доглядати доволі важко, а деякі культури і взагалі не просять багато. Втім, для кожної рослини найважчим періодом є осінньо-зимовий. Як захистити герань у цей час?
Як захистити герань від посухи
Якщо ви вирощуєте герань у теплиці, то проблем із підтриманням постійної температури зазвичай не виникає. Втім, коли ви переносите квітку в будинок на зиму, то можна зіткнутись із неприємностями. Висока температура батарей і сухе через опалювальний сезон повітря у приміщенні призводять до висихання герані. Крім того, ще один ворог рослини – нестача світла в зимовий період.
Перше та найголовніше правило догляду за квіткою – вчасно її поливати. Особливого режиму взимку немає. Перед запланованим поливом потрібно торкнутись до ґрунту – він має висохнути на глибину до 3 см, тільки в такому разі рослину можна поливати.
Наступне правило – температура. Вона має складати не більш як 18 градусів тепла. Якщо такого приміщення у вашій квартирі чи будинку немає, то встановіть на підвіконні огорожу від батареї, аби тепло не зігрівало ділянку, де стоїть квітка.
Якщо ви помітили, що в герані почало сохнути листя, то діяти потрібно без вагань. Спершу треба знизити температура. Для цього експерти радять відкрити кватирку, але так, аби не створити протяг. У період відновлення рослини потрібно підвищити вологість. Для цього поставте навколо неї декілька стаканчиків із водою, а також проведіть обприскування листя звичайною чистою водою з пульверизатора.