Американські виборці, схоже, визначаються з тим, кому довірити складні питання зовнішньої політики. Дональд Трамп, колишній президент США, випереджає віцепрезидентку Камалу Гарріс у питанні завершення війни в Україні. Це показують результати опитування, проведеного The Wall Street Journal з 28 вересня по 8 жовтня.

За даними опитування, серед виборців, які ще не визначилися, 50% підтримують Трампа в питанні врегулювання російсько-українського конфлікту, тоді як Гарріс отримує 39% підтримки. Що стосується нещодавнього загострення ситуації між Ізраїлем і ХАМАСом, Трамп має ще більшу перевагу: 48% проти 33% на користь Гарріс.

Останні новини:  Пошкодження кабелю в Балтійському морі: на місце прибуло судно Прикордонної охорони Фінляндії


Ці цифри вказують на те, що, незважаючи на внутрішні проблеми, виборці все більше звертають увагу на здатність кандидатів керувати складними міжнародними ситуаціями. Однак зовнішня політика не є головним пріоритетом для американців зараз. Опитування WSJ також показало, що економіка залишається найважливішим фактором при виборі кандидата, за яким слідують імміграція та безпека кордонів.

Останні новини:  У Тбілісі учасниці жіночого маршу принесли валізи до будинку засновника «Грузинської мрії»

Майбутнє нового президент США успадкує два конфлікти, які не мають чіткого завершення. Участь США в цих конфліктах вже розділила суспільство, і питання в тому, хто з кандидатів зможе ефективно вирішити ці проблеми.

Трамп відомий своєю жорсткою риторикою та прагматичним підходом до зовнішньої політики. Його прихильники вважають, що саме такий лідер потрібен для відстоювання національних інтересів на світовій арені. З іншого боку, Гарріс представляє більш традиційний підхід, орієнтований на дипломатію та співпрацю з союзниками.




Час покаже, який підхід оберуть американці. Але одне ясно: питання війни та миру знову виходять на перший план, і виборці шукають лідера, здатного забезпечити стабільність та безпеку.

Останні новини:  Команди Байдена і Трампа працюють злагоджено під час перехідного періоду - майбутній радник з нацбезпеки