Як проростити насіння петрушки і кропу лише за 3 години

20.10.2024   14:23    206
Пророщування посадкового матеріалу перед посадкою – важливий крок, який дозволить набагато раніше зібрати врожай та насолодитись його яскравим смаком.

Як проростити насіння зелені у молоці

Для досвідчених дачників не секрет, що насіння зелені та моркви із селерою має властивість довго проростати – від 2 до 3 тижнів. Це пов’язано з тим, що в оболонці посадкового матеріалу містяться ефірні олії, що перешкоджають проникненню всередину води. Як результату, проростання насінини помітно затягується. Втім, існують способи пророщування, які підвищують схожість петрушки та прискорюють появу сходів.

Останні новини:  Ці 3 продукти – справжнє диво для будь-якого дачника

Як проростити насіння зелені

Наприклад, замочування насіння у воді. Таку процедуру проводять у ніч перед посівом. Оскільки рідина не має можливості якісно змити ефірні олії на поверхні насіння, попередньо потрібно облити їх гарячою водою, аби змити оболонку. Проте, існує й інший хороший варіант.

Городники розповіли про правила пророщування петрушки та кропу для посадки у відкритий ґрунт

Експерти радять спробувати замочування посадкового матеріалу в молоці. Такий варіант виявиться ефективним у теплій температурі не нижче як +20 градусів. Його зручно використовувати для пророщення посадкового матеріалу для вирощування врожаю на підвіконні. Місткість із землею потрібно зволожити та тричі посипати негашеним вапном з інтервалом у 10-15 хв. Після цього посійте замочене в молоці насіння петрушки. Воно зійде вже через три години після посадки.

Останні новини:  Як зварити буряк за 5 хвилин: що роблять досвідчені господині
Городники розповіли про правила пророщування петрушки та кропу для посадки у відкритий ґрунтГородники розповіли про правила пророщування петрушки та кропу для посадки у відкритий ґрунт

У результаті насіння кропу чи петрушки, висаджене на грядці чи просто на вашому підвіконні, почне проростати значно швидше. За допомогою таких нехитрих маніпуляцій ви можете не тільки швидше зібрати врожай зелені, але й покращити її смак. Рослина не буде витрачати сили на спроби пробити захисну плівку, всі свої зусилля вона одразу пустить на формування соковитої та насиченої зеленої маси.





noviydoctor.com

Останні новини:  Розумні городники кладуть це до картоплі