6 шкідливих звичок, які згубно впливають на стан волосся

13.10.2024   22:20    4

Лікарка перерахувала звички, які погано позначаються на здоров’ї та зовнішньому вигляді волосся.

Щоб зрозуміти, чи час особисто вам приділити увагу своєму волоссю, пройдіть невеликий тест. Прямо зараз проведіть рукою по своїй шевелюрі до кінчиків. А тепер подивіться на руку. На ній залишилося волосся? Порахуйте волосинки. Якщо їх трохи більше 3-5, то все нормально. Якщо в руці залишилося більше волосся, це симптом того, що щось гаразд.

«Одна із шкідливих для наших волосся звичок — це ігнорування в їжі білка. Кератин – це білок. Для оновлення волосся (як і будь-яких інших клітин) потрібний будівельний матеріал. Білок – це база. Денна норма – 1 г білка на кожний кг вашої ваги. При вазі 65 кг щодня потрібно з’їдати 250 г сиру, 300 г кети або 300 г квасолі. Навряд чи з’їдає стільки хтось», – каже експерт.

Останні новини:  Чим відіпрати фіранку для ванни від жовтизни та бруду

Обов’язково проаналізуйте свій раціон щодо присутності у ньому джерел білка, як тварин, і рослинних (м’ясо, риба, яйця, бобові, сир, сир).

Друга шкідлива звичка також стосується харчування – ігнорування мікроелементів. Майже всі мають дефіцит цинку, заліза, кремнію, сірки, селену. Їжею заповнити їх складно, потрібно додавати натуральні вітаміни та бади.

Останні новини:  Експерти визначили оптимальну частоту прання білизни

Третя звичка – мити голову надто гарячою водою. Вона надмірно активує сальні залози, в результаті волосся швидко жирне, виглядає неохайним. Мийте голову водою кімнатної температури.

Четверте – часте застосування засобів для фіксації. У їхньому складі багато шкідливих компонентів (віддушки, силікони). Вони можуть спричинити алергічні реакції.

П’яте – перебування у приміщеннях із сухим повітрям. Контролюйте рівень вологості вдома та на роботі. При необхідності купіть зволожувач повітря. Це корисно не лише для волосся, а й для шкіри, дихальних органів.

Останні новини:  Запитання, відповідати на які чоловіки просто ненавидять

Шосте — звичка зав’язувати тугий хвіст та інші зачіски, що здавлюють. Через такі дії цибулини надто напружуються, потім слабшають. Особливо важливо відмовитися від цієї звички тим, у кого довге волосся.

І пам’ятайте, що значення має не лише генетика. Шкідливими звичками можна зіпсувати навіть найвдалішу спадковість.