Кожна жінка намагається здаватися молодшою, ніж вона є насправді. Для цього представниці прекрасної статі вдаються до найрізноманітніших омолоджуючих процедур, у тому числі й до пластичної хірургії. Проте іноді приваблива і молода дівчина може надіти речі такого кольору, який зістарить її на очах. Тоді всі зусилля і старання не мають значення, і навіть юна та приваблива красуня вже не виглядатиме так молодо і свіжо. Тож деяких відтінків в одязі треба просто уникати.
Темно-коричневий відтінок
Такий відтінок називають благородним, але він старить. Досить згадати Людмилу Прокоф’ївну з фільму «Службовий роман». Коричневий костюм зробив її безликою “старою”, хоча вона такою насправді не була. Тому не варто вибирати собі одяг у таких тонах, особливо це стосується верхнього одягу. Він змінить колір обличчя не в кращу сторону.
Болотний колір
Болотний колір не варто носити, оскільки він одразу ж створює відчуття нездорового вигляду. З’являється думка, що власниця речей болотного кольору чимось хвора. Звичайно ж, жінка з нездоровим кольором обличчя просто не може виглядати молодо. Варто врахувати цю особливість при виборі гардеробу.
Мишачий колір
Щоб не стати “сірою мишею”, не варто вибирати одяг мишачого кольору. Він непоказний і не прикрасить нікого, навіть молодих дівчат. А жінок за 40 — тим паче. Саме з цієї причини стилісти не радять зрілим жінкам носити такі вікові речі.
Фуксія
Здавалося б, фуксія робить образ яскравим, жінка стає більш привабливою. Безумовно, яскравість присутня. Але разом із цим додається вік. Тільки одиницям підходить такий відтінок. В основному, практично всі жінки виглядають у речах кольору фуксії старшими, ніж вони є насправді.
Темно-фіолетовий колір
Навіть найменші зморшки стануть більш помітні, якщо дівчина приміряє річ фіолетового кольору. Це холодний тон, який має сірий підтон, через що у світлошкірих жінок шкіра буде наче просвічуватися наскрізь. Смуглим красуням цей колір просто не личить.
Слід уважно поставитися до вибору одягу і звернути увагу не лише на фасон, а й на колір. Для цього найкраще вивчити кольоротипи і дізнатися, до якого з них відноситеся ви. Тоді можна буде скласти такий гардероб, який підходить конкретно вам.