Вчені виявили загублені під час Другої світової війни роботи братів Грімм

02.08.2024   20:30    42

Дослідники знайшли у бібліотеці Університету імені Адама Міцкевича втрачені під час Другої світової війни роботи братів Грімм.

Як розповіли у виданні, брати Якоб і Вільгельм Грімм були німецькими вченими, які збирали та публікували казки німецького фольклору, такі як “Гензель і Гретель”, “Принц-жаба”, “Червона Шапочка”, “Рапунцель”, “Румпельштильцхен” та “Спляча красуня”. Спадщина братів Грімм включає легенди, повісті і народні оповідки. Більшість із них не замислювалися як дитячі казки.

Останні новини:  Відповідь неочевидна. Вчені пояснили, навіщо збирають сечу астронавтів

Багато робіт братів Грімм вважалися загубленими після Другої світової війни. Але тепер у бібліотеці Університету імені Адама Міцкевича вдалося виявити 27 оригінальних томів.

За даними агенції, роботи складаються з рідкісних друкованих та унікальних видань, які є особливо цінним джерелом, що показує методи дослідження, які використовували брати. У виносках та вказівниках обидва брати надавали письмовий вихідний матеріал, а також рукописні примітки та анотації.

“Довгий час вважалося, що томи, знайдені в університетській бібліотеці, загублено під час Другої світової війни. Їхній внесок у розвиток сучасних досліджень літературної та наукової діяльності братів має значну цінність. Сам факт їхнього виявлення дозволяє нам вважати, що в книжкових зборах бібліотеки можуть бути й інші томи, які належали приватній книжковій колекції Якоба та Вільгельма Грімм”, – заявили дослідники.

Останні новини:  Вчені вікопали древні мумії з соляної копальні в Ірані: нові відкриття

Вважається, що томи потрапили до університетської бібліотеки у Познані у післявоєнний період через переміщення бібліотечних фондів.






1111529