Правильний догляд за шкірою обличчя ввечері

12.08.2024   12:20    47

Не всі знають, що багато відновлювальних процесів в організмі відбуваються саме вночі. Шкіра не виняток. У цьому і є секрет ефективності доглядових засобів, що наносяться у вечірній час. Розповімо про важливі правила догляду за шкірою, які варто взяти на замітку кожній.

Б’юті-знавці не припиняють повторювати, що саме вечірній етап догляду за шкірою — найважливіший. Бо під час сну формуються нові клітини, які забезпечують молодість і пружність шкіри. Отже, гарний стан шкіри вночі — запорука доглянутості. З’ясовуємо, як упорядкувати цей процес увечері та в якій послідовності нашаровувати засоби.

Очищення

Після напруженого робочого дня або прогулянок у місті важливо ретельно очистити шкіру від макіяжу та забруднень. Що краще ви очистите обличчя, то ефективнішою буде дія наступних б’юті-засобів. Якщо вранці достатньо вмитися водою або скористатися гелем чи пінкою, то ввечері радимо застосовувати двоступеневу систему вмивання для очищення шкіри.

Зняття макіяжу

Міцелярна вода, молочко і двофазний засіб для зняття макіяжу — продукти, які допоможуть змити декоративну косметику і зняти верхній шар забруднень. З цією ж метою можна використовувати гідрофільну олію або очищувальний бальзам, які м’яко розчиняють навіть водостійку косметику.

Останні новини:  Як реагувати та захистити себе під час приниження в конфлікті

Очищення пор

Якщо першим етапом можна знехтувати (наприклад, якщо ви не робите макіяж або просто не бачите потреби в додаткових рухах), то цей все ж бажано не пропускати. Очищувальний гель, пінка і мус здатні очистити шкіру від бруду, пилу і надлишку себума, які накопичуються в порах, а також видалити залишки сонцезахисного крему або тональної основи.

Тонізування

Навіть після такого, здавалося б, ретельного очищення за допомогою засобів для зняття макіяжу та вмивання, шкіра вважається недостатньо підготовленою до вечірніх б’юті-процедур і до сну. Очищати шкіру перед сном варто на мікрорівні, тому перед нанесенням нічного крему або маски важливо використовувати тонік.

Основне завдання тоніка — доочистити шкіру, тонізувати її і нормалізувати pH-баланс після контакту з жорсткою водою, тому наносити його треба відразу після вмивання. Наносьте спонжем або кінчиками пальців. Тонік допоможе позбавити шкіру від забруднення повністю, вирівняє тон, текстуру і просто подарує приємні відчуття.




Тоніки та лосьйони можуть стати в пригоді і коли ваша шкіра потребує додаткового зволоження або м’якого відлущування. Якщо відчуваєте, що така допомога буде незайвою, обирайте засіб, відштовхуючись від типу і потреб шкіри: наприклад, підберіть зволожувальний тонік або лосьйон, який звужуватиме пори.

Останні новини:  4 домашні способи тримати кухонну мийку чистою без агресивної хімії

Зволоження сироваткою

Можливо, когось це здивує, але саме сироватка вважається основним етапом догляду за шкірою ввечері. Сироватка — засіб із високою концентрацією активних інгредієнтів, які допомагають посилити базовий догляд і вирішити конкретні проблеми. Вона має містити високоефективні компоненти, які допоможуть шкірі відновитися, зволожать її та допоможуть запобігти старінню.

Залежно від потреб вашої шкіри обирайте сироватку з ліфтинг-ефектом або ж засіб для лікування гіперпігментації чи акне.

Нанесення крему під очі

Крем, гель та інші засоби для зони навколо очей бажано наносити перед кремом для обличчя. У жодному разі не наносьте в зону під очима нічний крем або сироватку. Річ у тім, що в цій ділянці шкіра особливо чутлива, тому на ній швидше з’являються зморшки. Щоб запобігти цьому, використовуйте спеціальний крем і застосовуйте ще один б’юті-хак: наносьте засіб безіменним пальцем, рухаючись по верхній повіці від внутрішнього кута ока до зовнішнього, а по нижньому навпаки — від зовнішнього до внутрішнього.

Останні новини:  Як доглядати за волоссям після фарбування у салоні

Нічний крем

І нарешті останній етап — нічний крем. Обирайте саме нічний варіант — він більш насичений поживними елементами, які потрібні шкірі в темний час доби. Обирайте крем відповідно до свого типу шкіри: комусь підійде більш жирна текстура, іншим — гелева.

Крем може бути мультизадачним і виконувати одразу кілька функцій, але в ньому обов’язково мають бути зволожувальні компоненти. Нічний крем створить захисну оболонку, сприятиме зволоженню та живленню шкіри вітамінами й антиоксидантами. Наносити нічний крем слід не лише на обличчя — не забувайте про шию та зону декольте.


ua-novosti.info