Знайдено зв’язок між високим кров’яним тиском і температурою тіла

09.07.2024   22:00    813

Високий кров’яний тиск є поширеним станом, при якому сила тиску крові на стінки артерій занадто висока. Це поступово призводить до того, що артерії тверднуть і звужуються, а значить серцю доводиться більше працювати, щоб перекачувати кров по тілу.

В результаті підвищений тиск збільшує ризик серцевого нападу.

Нещодавно вчені виявили зв’язок між високим кров’яним тиском і температурою тіла, пише Express. Підвищення температури зазвичай свідчить про якесь порушення в організмі.

Останні новини:  Вчені з’ясували, що чекає організм при відмові від вечері на рік

Якщо вона нижче 38°C і піднімається рідко, то це не привід для занепокоєння, але її регулярні скачки можуть бути індикатором високого кров’яного тиску.

Відзначається, що при високій температурі тіла збільшується частота серцевих скорочень, що і призводить до збільшення кров’яного тиску. Також вчені нагадують, що воно зазвичай вище взимку, ніж влітку, так як холод викликає звуження кровоносних судин.

Також на артеріальний тиск може впливати раптова зміна погодних умов. Найчастіше це зустрічається у людей старше 65 років. Інші сезонні причини підвищення тиску включають збільшення ваги і зниження фізичної активності, що характерно для холодної пори року.

Останні новини:  Рак кишківника: популярні продукти, які можуть призвести до онкології