Вчені розповіли кому не рекомендується пити воду після пробудження

09.07.2024   23:00    588

Вчені розповіли про користь вживання води вранці. Однак існує категорія людей, яким не рекомендується відразу після пробудження випивати рідину. Наприклад, це пацієнти з дискінезією жовчовивідних шляхів і ерозивним гастритом.

Експерти вважають, що погане самопочуття у людини виникає в результаті нестачі вологи в організмі. Через зневоднення може виникати головний біль, набір ваги, сухість шкіри і депресія. З цієї причини краще контролювати споживання рідини. Існує медична норма вживання води, згідно з якою людина повинна випивати 30 мл рідини на 1 кг маси тіла на добу.

Останні новини:  Вчені з’ясували, що чекає організм при відмові від вечері на рік

Для того, щоб запустити обмінні процеси в організмі з ранку необхідно віддавати перевагу 200 мл води. Для смаку можна додати часточку лимона. Через 30 хвилин поснідати і випити кави. Також всі інші прийоми їжі необхідно починати з рідини. Таким чином людина не переїдає і для насичення досить невеликої порції. Завдяки цьому можна позбутися від зайвих кілограмів або утримувати форму. Фахівці не рекомендують запивати їжу і вживати рідину протягом 30 хвилин після їжі. Вона здатна виводити травні ферменти і розчиняти шлунковий сік, сповільнюючи процес перетравлення.

Не варто слідувати порадам, згідно з якими потрібно пити по 3 л рідини під час тренування. Дана кількість може порушити баланс електролітів і мікроелементів, які не встигають відновлюватися. Дієтолог повідомив, що людям, у яких діагностована дискінезія жовчовивідних шляхів і ерозивний гастрит, не рекомендується вживати воду після сну. Їм необхідно відразу поснідати, оскільки рідина, випита натщесерце, може спровокувати закид жовчі, яка у них і також вже є. Якщо виникає відчуття погіршення здоров’я, необхідно звернутися до медика за консультацією.

Останні новини:  Дощова погода може негативно впливати на здоров’я та самопочуття


zhenskiy.kyiv.ua