Tesla готує оновлення для Cybertruck

10.07.2024   11:00    273

Tesla підготувала оновлення силової установки перших Cybertruck. Деякі власники пікапів отримали листа від Tesla з пропозицією безплатно замінити один з електродвигунів на покращену версію. При цьому не вказується, про який з двох електромоторів йдеться — передній чи задній.

Наводяться різні версії того, чому Tesla пропонує оновити один з електромоторів, причому саме на Cybertruck з першої партії. Можливо, агрегати ранніх пікапів потрібні компанії для отримання інформації про їхній експлуатаційний ресурс. Так чи інакше, автовиробник запевняє, що заміна електродвигуна на покращений добровільна, і з силовими установками перших Cybertruck проблем немає.

Останні новини:  Штраф може подвоїтись: що не слід робити водіям при оформленні порушення

При цьому Cybertruck має інші проблеми. Наприкінці червня з’явилася інформація про відкличну кампанію, яка торкнеться 11 688 електропікапів: причиною відкликання стали дефект двірника на лобовому склі та обшивка вантажної платформи. У першому випадку проблеми виявилися у машин, випущених з листопада 2023 року до червня 2024-го, у другому — з листопада до травня.

А кілька місяців тому стало відомо про інциденти з педаллю газу на Tesla Cybertuck. Від педалі від’єднується накладка, яка може застрягти, що призводить до ненавмисного набору швидкості та підвищує ризик ДТП. Національне управління з безпеки дорожнього руху США (National Highway Transportation Safety Administration, NHTSA) зобов’язало Tesla відкликати близько чотирьох тисяч примірників.

Останні новини:  Ford випустить гібридний пікап


avtomir.ua