РФ в Радбезі ООН влаштувала ланч з котлетою по-київськи

10.07.2024   13:00    1522

Після обговорення російського удару по дитячій лікарні у Києві російські дипломати влаштували обід з котлетою по-київськи.

РФ в Радбезі ООН влаштувала ланч з котлетою по-київськи

Фото: facebook.com/petroporoshenko Радбез ООН (архівне фото)

Після засідання Ради Безпеки ООН, де обговорювали російський ракетний удар по дитячій лікарні Охматдит, російське представництво влаштувало ланч з нагоди свого головування в Радбезі. Про це у середу, 10 липня, повідомляє Укрінформ.

Останні новини:  ФСБ затримала двох жителів Маріуполя за "плани підпалу мечеті в Білгороді"

Зазначається, що основаною стравою в меню зазначено котлету по-київськи з картопляним пюре.

«Моральна деградація російської дипломатії очевидна», – сказав у коментарі постпред України при ООН Сергій Кислиця після засідання Радбезу.

За його словами, спілкування за службовою необхідністю з російським постпредом Небензею стає для багатьох дипломатів нестерпним.

Останні новини:  У Росії зафіксована рекордна площа лісових пожеж

«Наступного тижня до Нью-Йорка також допустять шефа Небензі Лаврова, відтак рівень токсичності у штаб-квартирі ООН ще більше зросте, — сказав Кислиця. — Добре, що йому хоч не дозволяють вільно пересуватися далі від радіуса, встановленого владою США», — зауважив український дипломат.

На засіданні Радбезу Кислиця зазначив, що ланч, який організувала Росія, оплачений кривавими грошима. «Не можу зрозуміти, як можна потискати руку Небензі й приймати запрошення на ланч із ним, оплачений кривавими грошима», – сказав він.

korrespondent.net

Останні новини:  У Москві скоєно замах на заступника начальника радіоцентру супутникового зв'язку ЗС РФ