П’ять напоїв можуть помітно покращити якість сну: вчені поділилися результатами досліджень

09.07.2024   21:31    1096

Отримання достатньої кількості сну дуже важливе для нашого здоров’я. Як ви проводите вечори, і що п’єте і їсте – може зіграти величезну роль якості сну.

Чай може стати вашим новим рятівником для сну. Але, не всі різновиди чаю допомагають розслабитись.

Такий чай, як зелений, чорний та білий, містять кофеїн. Натомість трав’яні чаї виготовляються з коріння, насіння, квітів та плодів інших рослин і такий напій не містить кофеїну. Саме на такому чаї варто зупинитися.

Останні новини:  Американські кардіологи: кращий продукт для серця – це риба

Чаї, які допоможуть вам розслабитися:

Ромашка

Наукові дослідження показали, що ромашка має заспокійливу дію, тому може допомогти вам заснути. Апігенін – це антиоксидантне з’єднання, що міститься в ромашці, яке заспокійливо впливає на центральну нервову систему.

Чай з м’яти, меліси

Відомо, що чай з м’яти, меліси допомагає при проблемах із травленням, таких як гази і здуття живота, а також може покращити порушення сну. Одне дослідження показало, що добавка меліси може зменшити депресію, занепокоєння, стрес та порушення сну у пацієнтів із хронічною стабільною стенокардією.

Останні новини:  Вчені розповіли, як не захворіти на діабет

Корінь валеріани

Корінь валеріани використовувався протягом століть і відомий своєю заспокійливою дією. Численні дослідження показали ефективність кореня валеріани при проблемах зі сном, включаючи безсоння, та покращення якості сну.

Лаванда

Різні дослідження показали зв’язок між лавандою та якістю сну. Лаванда може проводити виробництво гормону сну мелатоніну. Лаванда також має заспокійливу дію.