Одна звичка допоможе позбавитися жиру на животі

10.07.2024   13:00    1081

Раніше ми розповідали, яка гімнастика допоможе очистити організм.

Як позбутися «животика»

Незважаючи на поширену рекламу різних способів схуднення у певних частинах тіла, у тому числі у зоні живота, системи організму так не працюють. Як стверджує дієтолог Кетрін Брукін, немає способів схуднути лише у певній ділянці тіла. Тільки при загальному схудненні можна втратити об’єми і на животі.

Звичка, що перешкоджає схуднення живота

Своїм клієнтам, які звертаються з проханням допомогти в схудненні, Кетрін Брукінг радить позбутися головної звички, що цьому перешкоджає. Насправді потрібно відмовитися від висококалорійної їжі. Насамперед йдеться про дуже жирні та солодкі страви.

Останні новини:  Онкологи з Канади назвали найбільш часті симптоми раку легенів

Національна бібліотека США з медицини, яка є найбільшою у світі і належить до установ Національного інституту здоров’я, провела дослідження на цю тему. Виявляється, найбільше ваги людина набирає від дуже смачної, обробленої їжі.

Раціон струнких людей складається переважно з природніх, мінімально оброблених продуктів. Овочі та фрукти, цільні крупи, нежирне м’ясо, горіхи, невелика кількість рослинної олії. Тоді як у людей, що страждають від зайвих кілограмів, у раціоні багато цукру і нездорової, оброблено їжі.

Останні новини:  Медики розкрили здатність червоної квасолі знижувати «поганий» холестерин та цукор

Що їсти, щоб довго не відчувати голоду

У раціон варто включати більше продуктів з великою кількістю клітковини та білку. Це забезпечить ситість надовго і вбереже від бажання перекусити солодощами. Якщо обійтися без десерту важко, кондитерські вироби слід замінити свіжими або сушеними фруктами чи ягодами.

Які напої заважають позбутися живота

Коли мова йде про висококалорійну їжу, не можна нехтувати також напоями з великою кількістю калорій. Солодка газована вода, промислові соки, солодкі кавові напої та компоти, а також алкоголь непомітно, але дуже суттєво додають калорії. Їх варто замінити на чисту воду, натуральні соки в невеликій кількості, несолодкі чай і каву.

Останні новини:  Лікар порадила їсти крупи для продовження життя

Чи можна зменшити живіт фізичними навантаженнями

Окремі вправи для схуднення в районі живота навряд чи будуть ефективними. Проте загальні фізичні навантаження для тих, хто хоче позбутися жиру на животі, обов’язкові. Загальному схудненню, а значить і зменшенню живота, сприятимуть систематичні заняття спортом. Обирайте заняття звааючи на свій вік, вагу та стан здоров’я. Універсальним варіантом стане ходьба, плавання, танці.

napensii.ua