Медики розповіли, що допомагає продовжити життя людям після 60 років

10.07.2024   09:31    840

Медики стверджують, що при відмові від куріння тривалість життя продовжується, навіть якщо людина вирішила покінчити зі шкідливою звичкою у зрілому віці.

Іноземні спеціалісти розповіли, що допомагає продовжити життя людям віком від 60 років. За словами психотерапевта Кейтлін Хартіган, одним із способів поліпшення якості життя та його продовження у людей похилого віку є дотримання такого формату харчування, який позитивно позначається на роботі мозку. Зокрема, в раціоні людей 60 років і старших повинні бути корисні ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мінерали, а кількість солі, що споживається, повинна бути вкрай помірною. Також для продовження активності та здоров’я мозку важливо не вживати їжі, що містить штучні добавки.

Останні новини:  Експерти назвали найгірший час для перекушування

«У людей, які харчуються правильно, вживаючи менше насичених жирів та консервантів та більше фруктів та овочів, як правило, краще когнітивні чи розумові результати з віком», – наголосила доктор Хартіган.

Лікар медицини Джессіка Колдуелл додала, що після 60 років важливо вживати в потрібному обсязі білок, клітковину. Також фахівець закликала літніх людей обмежувати кількість цукру, що з’їдається.

Останні новини:  Лікарка пояснила, яке вживання кави є неправильним

«Скорочуйте цукор – він є провокатором перманентних мікрозапалення, що прискорює старіння шкіри. Крім того, зловживання цукром перевантажує підшлункову залозу, веде до діабету та інших недуг», – пояснила доктор Колдуелл.

Якщо людина була курцем, але вирішила залишити після 60 років, це теж допомагає продовжити життя, констатують медики. Покінчивши зі шкідливою звичкою (нехай це навіть сталося у солідному віці), людина покращує функцію своїх легенів, для неї зменшується ризик респіраторних захворювань, пояснюють експерти.

Останні новини:  Названо напій за сніданком який може знизити ризик розвитку гіпертонії на 65%

Крім цього, медики назвали інші способи, які допомагають продовжити життя людям після 60 років.

  • Тільки захищені сексуальні контакти: це забезпечує профілактику статевих інфекцій.
  • Регулярна фізична активність та піші прогулянки.
  • Наявність хобі.
  • Соціальна активність, спілкування коїться з іншими людьми.
  • Регулярні профілактичні медогляди.