Легкий спосіб знизити тиск без ліків порадили лікарі

10.07.2024   08:29    1091

Високий кров’яний тиск, за словами лікарів, небезпечний стан, при якому підвищується ризик серцевих захворювань та інсульту. Існують кілька здорових звичок, які допомагають знизити показники. Наприклад, спортивні вправи від 30 до 40 хвилин в день.

Медики розповіли про вид фізичної активності, яка не вимагає сильних навантажень, але при цьому вона показала свою ефективність в боротьбі з гіпертонією.

Останні новини:  Лікарка пояснила, яке вживання кави є неправильним

У дослідженні, опублікованому в Journal of Physical Activity and Health, фахівці стежили за артеріальним тиском двох груп літніх людей. Перша гуляла швидким кроком по півгодини в день п’ять днів на тиждень. Друга стільки ж часу займалася розтяжкою.

В результаті було виявлено, що через вісім тижнів експерименту у великої кількості людей з останньої групи кров’яний тиск значно знизився. Лікарі пояснили, що коли людина розтягує м’язи, це ж відбувається і з кровоносними судинами, що покращує кровотік.

При цьому медики відзначили, що не варто повністю замінювати інші аеробні вправи розтяжкою. Їх слід поєднувати один з одним, щоб отримати максимальну користь.

Останні новини:  Лікар назвав способи уникнути болю в спині