Чим корисна порічка: нутріціологи назвали цінні властивості продукту

10.07.2024   07:00    886

Червона та біла порічка є одним з найбільш корисних продуктів, які чомусь дуже недооцінені. Адже в цій ягоді сконцентровано величезна кількість поживних речовин.

Ягоди порічки мають у своєму складі велику кількість таких корисних речовин, як вітаміни груп А, В, С, Е, Н, бета-каротин, пектини, антиоксиданти, кумарини, органічні кислоти, мінерали та клітковина.

Останні новини:  Названо користь оливкової олії

Ці ягоди займають лідируючі позиції серед садових ягід по концентрації йоду – нарівні з рекордсменами цієї групи: як хурмою та фейхоа. Також ів порічці відзначається велика кількість фолієвої кислоти, вітамінів Е та К, таких мікро- та макроелементів, як калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, залізо, марганець, мідь, селен та цинк.

Останні новини:  Вчені розповіли, як не захворіти на діабет

Ця ягода є потужним засобом, що перешкоджає розвитку захворювань крові, вважають експерти.

Ягода також є чудовим засобом, що захищає серце від різних недуг.

При регулярному вживанні порічки відзначається помітне зниження показників холестерину. Червона смородина є ефективним засобом нормалізації стану кишечника.

Крім іншого, порічка є цінним джерелом клітковини. У складі продукту можна знайти цінну речовину – мідь, яка потрібна для коректного функціонування багатьох систем. Зокрема, відзначається її роль нормалізації роботи ендокринної системи. Мідь ще корисна тим, хто не хоче постаріти раніше.

Останні новини:  Медики з США розповіли про користь рослинної їжі для здоров’я серця

Також корисна ягода допоможе виводити шлаки та токсини, покращуючи стан організму в цілому. Тому обов’язково включіть до раціону порічку!