З’явилися “живі” фотографії найбільшого кросовера Smart

15.06.2024   09:45    16

Компанія, яка раніше випускала маленькі сіті-кари ForTwo і ForFour, не так давно змінила вектор: вона випускає електромобілі B-класу, а на автосалоні, який відбувся у квітні в Пекіні, анонсувала появу великого “позашляхового” кросовера #5 з брутальним дизайном. Тепер же опубліковано знімки серійної версії моделі, і вона виявилася куди менш “позашляховою”, ніж представлений у Пекіні шоу-кар.

У концепту були позашляхові шини, лебідка, світлодіодна “люстра” і рейлінги на даху, у товарного ж кросовера з цього набору залишилися лише рейлінги. “П’ятий” справді трохи більш незграбний, ніж решта моделей Smart нової хвилі, проте він все ж перетворився на стандартний паркетник зі скромним дорожнім просвітом.

Останні новини:  В Україні через аномальну спеку підіймаються бетонні плити на автодорогах

Поки відомо лише те, що у кросовера 800-вольтова електрична архітектура і батарея ємністю понад 100 кіловат-годин, зарядити яку з 10 до 80 відсотків можна всього за 15 хвилин. Очікуваний запас ходу на одній зарядці – близько 700 кілометрів за циклом CLTC або 550 кілометрів за циклом WLTP.

Autohome пише, що модель запропонують у двох модифікаціях, з одним і двома електромоторами. Потужність одномоторного варіанту – 340 або 363 кінські сили, повнопривідний же кросовер отримає 224-сильний електромотор на передній осі і 363-сильний на задній. Є й припущення щодо потужності виконання Brabus – понад 420 кінських сил.

Останні новини:  Mercedes-Benz засвітив інтер'єр оновленого GLE

Офіційний дебют серійного Smart #5 відбудеться пізніше цього року. Модель приєднається до двох інших електричних Смартів: субкомпактного кросовера #1 і купеподібного #3.nnews.com.ua