Здоровий раціон для профілактики раку: поради лікаря

22.06.2024   07:21    24

Для попередження розвитку онкологічних захворювань рекомендується дотримуватися ряду правил в харчуванні. Про це розповіла фахівець з медичної профілактики.

Експерт нагадала рекомендацію про щоденне включення в раціон не менше 400 г овочів і фруктів, причому краще, якщо будуть переважати овочі. Це немаленька порція салату, кілька яблук. У тиждень виходить близько 3 кг на кожну дорослу людину.

Останні новини:  Як вибрати вівсянку: прості поради для правильного сніданку

Медик також порадила відмовитися від продуктів, які пройшли глибоку кулінарну переробку. В першу чергу це відноситься до м’ясних виробів – ковбаси та інших делікатесів з переробленого м’яса.

Надмірне вживання цих продуктів створює доведені ризики розвитку онкологічних захворювань, перш за все уражень шлунково-кишкового тракту.

Останні новини:  Вітамін D: чотири продукти, найбільш потужні для його заповнення

Імовірність раку знижує фізична активність, необхідний мінімум-півгодини в день, розповіла лікар. У наш час практично будь-який гаджет забезпечений крокоміром, він дозволяє оцінити, скільки людина рухається. Якщо не виходить приділяти фізичної активності півгодини щодня, рекомендується присвячувати їй мінімум дві години один раз в тиждень.