Збільшує запас ходу електромобілів на 50 км: Pirelli створює унікальну зимову шину

08.06.2024   00:33    14

Автомобільна історія знає кооперацію між Michelin і Porsche для створення шин для купе 911, роботу Yokohama і Mazda над колесами для MХ-5, а також Continental і Mercedes – для їхніх моделей AMG. Цього разу Pirelli та BMW об’єднали свої зусилля для розробки нових 20-дюймових P Zero Winter 2 для флагманського електромобіля BMW i7.

Останні новини:  Топовий Tank 800 помітили на дорозі

Нова шина також підходить для седану 7-Series, а в майбутньому отримає типорозміри і для інших майбутніх моделей BMW, починаючи з X3 у другій половині року. Інженери при розробці врахували шляхи зниження опору коченню, що особливо важливо для електромобілів. Завдяки рейтингу опору коченню «А» стверджується, що нова шина, встановлена ​​на BMW i7, пропонує збільшує запас ходу седана на 50 км у порівнянні зі звичайними зимовими шинами.

Останні новини:  Skoda планує випустити новий субкомпактний кросовер

Pirelli P Zero Winter 2 має спеціальний сертифікат BMW Star-Mark, який вказує на те, що шини відповідають вимогам високої продуктивності та безпеки, встановленим німецьким брендом.

Цікаво, що і BMW, і Pirelli зосередилися на екологічності нового продукту. Вони прагнуть використовувати відновлювані матеріали у виробництва всюди, де це можливо, і працюють над зменшенням викидів CO2 на своїх виробничих підприємствах.


autogeek.com.ua

Останні новини:  Mercedes-Benz відмовляється від кросовера EQC на користь седана з запасом ходу понад 700 км