Якою косметикою не можна користуватися у спеку

23.06.2024   20:20    11

У спеку макіяж може розтікатися, а косметика для догляду при неправильному підборі стає причиною серйозних проблем, наприклад надмірної пігментації.

Макіяж тече, а неправильно підібрана косметика влітку може стати причиною серйозних проблем зі шкірою. Лікарі й зовсім зазначають, що від деяких засобів влітку краще відмовитися повністю. Яких саме — розповіли лікарі-дерматокосметологи.

Останні новини:  Як повернути блиск шкіряним черевикам, якщо закінчився крем для взуття

Як правило, в літній період ми переходимо на більш легкі засоби декоративної косметики та відмовляємося від деяких засобів для догляду, оскільки вони потенційно небезпечні для використання, зазначили лікарі. Але все одно при цьому випадково можуть закрастися засоби, які не варто використовувати.

Від чого відмовитися

Останні новини:  Земля потерпає від чотирибальної магнітної бурі: скільки триватиме та як захиститися

Насамперед варто звернути увагу на щоденну косметику і прибрати до настання осені сироватки, креми, тоніки, які містять у своєму складі ретиноїди (вітамін А), гліколієву кислоту, АНА і ВНА кислоти, адже всі ці компоненти мають фотосенсибілізаційні властивості, а простіше кажучи, можуть стати причиною появи пігментації.

Якщо є необхідність у використанні засобів з такими компонентами (кислотами), то краще застосовувати їх у вечірній час, а зранку в обов’язковому порядку використовувати крем із сонцезахисним фактором. Що ж стосується ретинолу, то ним навіть у холодну пору року можна користуватися тільки ввечері. З вітамінів у літній доглядовій косметиці вітаються антиоксиданти, наприклад вітамін С.

Останні новини:  Візажисти пояснили, як підібрати помаду під колір зубів