Як зробити ручне прання речей влітку більш ефективним

23.06.2024   22:20    10

В умовах постійних відключень електроенергії знову актуальним стає прання речей вручну. Тим більше, що саме влітку ми носимо багато одягу з бавовни, льону та шовку, які можуть потребувати більш делікатного догляду.

Експерти переконують, що полегшити обидві задачі може один простий і дуже доступний засіб. OBOZ.UA поцікавився, що це за засіб і як його правильно застосовувати, щоби отримати найкращий результат.

Йдеться про звичайний білий оцет, який є універсальним засобом для чищення всього у домі. Якщо додати його до води під час ручного прання, він допоможе вберегти бавовняні речі від усадки, зберегти структуру льону і легко почистити від плям та сторонніх запахів шовкову тканину. На додачу оцет допомагає закріпити барвник у тканині.

Останні новини:  Як відіпрати пляму від чорнила на одязі: господиням на замітку

Проте знавці правильного догляду за тканинами попереджають: дозувати оцет для ручного прання потрібно правильно. Його надмір може пошкодити речі за рахунок високої кислотності. А от правильно розрахована доза виведе навіть глибокі забруднення і пом’якшить волокна.

Змішувати засіб із пральним порошком чи гелем не потрібно. Просто додайте 1-2 столових ложки оцту під час останнього, прохолодного полоскання речей. Також можна робити попереднє замочування із додаванням ложки оцту на таз води. Оцет особливо ефективний у боротьбі зі стійкими плямами, такими як жир, кава і трава, тому подібна обробка може зробити їх виведення простішим.

Останні новини:  5 класних засобів для тіла з охолоджувальним ефектом

І не треба боятись специфічного запаху. Своїм ароматом оцет допомагає перебити інші сторонні аромати і освіжити тканини.

Зверніть увагу, що використання цього продукту не може стати є альтернативою милу чи миючого засобу. Проте оцет збільшить ефективність будь-яких ваших порошків, гелів та плямовивідників, а також замінить вам кондиціонер.